Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek już po operacji ręki. Co się stało w Stars Disco Club? Wideo z monitoringu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Jak zawsze.... winna jest Ochrona. A synek to przecież złote dziecko. A bandyci go "pobili" gdy grzecznie sobie siedział i soczek popijał. Najgorsza patologia Polskiej młodzieży to tzw. "Dzieci z dobrych domów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że ochrona zachowała się profesjonalnie sama bym tak postąpiła z pijanym i naćpanym , tylko powinni go przetrzymać do przyjazdu policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że przeżył ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od ochroniarzy kur...pizd.... z łapami skakła to dostała w mordę. Powalone państwo i prawo skacze taki śmieć z łapami ochrona mu nawaliła to ochrona jest ciągana teraz, Bardzo dobrze mu zrobili !!! Uważam że nawet za lekko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku, to straszne! Rozrabiał, dostał wp!!@$#$ i teraz płacze, co za ciota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dindu nuffin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało dostał ale rozumu przy tej "maamusi" to mu nie zmieni. Widzicie - lans można robić nawet jak się dostanie po ryju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
za mało dostał ale rozumu przy tej "maamusi" to mu nie zmieni. widzicie -  lans można robić nawet jak się dostanie po ryju.
pewnie że za mało, na miejscu jego ojca jeszcze bym mu pasów po *** nawsadzał jakbym się dowiedział że mój dzieciak z łapami do innych skacze srałby na stojąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w*** i do lochu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siurkowi się wydawało, że świat leży u jego nóg, a tu zonk. Przestań dziecko popalać zioło i ogarnij się, bo jak na razie z tymi żalami wychodzisz na ciotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRL to jest obecnie i to głęboki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za beksa. Narozrabiał, dostał wp...l, i już . A on zamiast modlić się, żeby wszyscy o tym zapomnieli, wyżala się jak jakaś baba......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu a co to Pan piękny się zepsuł ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia z tego artykułu będą Zasadę prześladowały do końca jego życia. Biedny malutki chłopczyk, który sam narozrabiał i płacze oraz nadopiekuńcza mamusia z pozwem w dłoni. To tak zwane bezstresowe wychowanie ale w końcu jakie wychowanie takie zachowanie... Nie bądź jak Zasada, zachowuj się stosownie w grupie bo inaczej Twoja mamusia wyjdzie na jeszcze większą idiotkę niż ogólnie sądzono. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za napisy w filmiku bo bym nie wiedział o co chodzi... ale nagranie zaczyna się od popchnięcia gościa i złapania go za głowę, nie wiem co się stało i nie zamierzam go bronić ale na nagraniu wygląda jakby nie miał połamanej ręki więc sugerowanie że to jakiś cyborg i połamał sobie rękę wyważając drzwi i później tą połamaną ręką okładał ochroniarza jest trochę śmieszne, mimo wszystko w momencie kiedy został wyproszony powinien opuścić lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy najeżdzacie na goscia, ale spójrzcie tylko na niego, on waży z 70 kg, ochroniarze jak to ochroniarze +100 kg, było ich tam trzech, wiem, że ochrona musi interweniować, ale umówmy się, skoro ci ochroniarze są dorośli i trzeżwi, to niepowinni tak bić tego dzieciaka. teraz Życzę kazdemu z tych ochroniarzy, zeby ich synowie poszli do klubu, narozrabiali a potem dostali taki w*** ze wszystkie konczyny polamane.... ehhh jak to się mówi "swoje nie śmierdzi" nie bronię nikogo, mam nadzieje ze sami czesto tez obserwujecie ochrone w klubach, pare razy spotkalem się juz z takim zachowaniem ochroniarzy (tzn nie fizycznie ja, lecz byłem świadkiem). czasem aż chciałoby się, żeby ci ochroniarze zaczepili nie tego co trzeba, zadzwonil po kolegów, i jestem bardziej niż pewien, że ochroniarze już tacy odważni by nie byli i rąk by też nie łamali...może to scena jak z filmu, ale jestem na 1000000% pewien, że nie jedna taka sytuacja , miała miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dzięki za napisy w filmiku bo bym nie wiedział o co chodzi... ale nagranie zaczyna się od popchnięcia gościa i złapania go za głowę, nie wiem co się stało i nie zamierzam go bronić ale na nagraniu wygląda jakby nie miał połamanej ręki więc sugerowanie że to jakiś cyborg i połamał sobie rękę wyważając drzwi i później tą połamaną ręką okładał ochroniarza jest trochę śmieszne, mimo wszystko w momencie kiedy został wyproszony powinien opuścić lokal Czytanie ze zrozumieniem się kłania...na początku został wyprowadzony z klubu i to widzimy na początku nagrania (dlatego też ręka nie wygląda na złamaną), a dopiero po wyprowadzeniu z klubu, wszedł tylnym wejściem, włamując się wyważył drzwi i wtedy połamał sobie rękę po drodzę niszcząc kilka samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za operację i leczenie tego imprezowicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ziomuś z zawodówki na Chopina!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko baran bez rozumu nawala się z trzema ochroniarzami, a potem udaje poszkodowanego. Kto będzie teraz płacił za leczenie tego chłopaka? mam nadzieję, że on sami i wtedy zastanowi się nad swoim strategicznym wyborem... Selekcja naturalna kiedyś by takiego kolesia szybko nauczyła myślenia, a dzisiaj jeszcze robi się z niego pokrzywdzonego... Chodziłem na dyskoteki wiele lat i zazwyczaj dostawali ci co się o to prosili... Nie zawsze, ale przede wszystkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...